بازداشت پدر داماد در شب عروسی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۲:۰۴ | تعداد بازدید: 142

عدم رعایت دستور العمل های ابلاغی ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان زاوه منجر به بازداشت پدر داماد در شب عروسی فرزندش گردید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زاوه پنج‌شنبه شب مورخ ۹۹/۴/۱۸ در پی برگزاری مراسم جشن عروسی در یکی از روستاهای شهرستان لغو مراسم یاد شده در دستور کار واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان زاوه قرار گرفت.
به گفته سلطانی مسئول بهداشت محیط شهرستان در یکی از روستاها با هماهنگی دادستان محترم و ریاست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان به محل مراجعه و دستورات لازم در خصوص تعطیلی مراسم ارائه گردید که مورد توجه صاحبان مراسم قرار نگرفت.
لذا با دستور مستقیم دادستان محترم با کمک عوامل انتظامی پاسگاه، پدر داماد بازداشت و به پاسگاه تحویل گردید. همچنین گروه موسیقی به همراه ادوات موجود نیز توقیف شد.
وی افزود: ضمن تشکر و قدردانی از همکاری دادستان محترم و عوامل انتظامی شهرستان به اطلاع همشهریان عزیز می رساند برگزاری هرگونه تجمع اعم از: مراسم جشن و عزاداری و ... برابر دستور فرماندار و ریاست محترم ستاد بیماری کرونا شهرستان جناب آقای مهندس صادقی تا اطلاع ثانوی ممنوع می‌باشد.
از عموم همشهریان عزیز تقاضا دارد به لحاظ سلامت عمومی همکاری لازم را با ستاد کرونای شهرستان داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه برگزاری مراسم مراتب را به پلیس 110یا شبکه بهداشت و درمان اعلام نمایند.